Gimnáziumi felvételi

Gimnáziumi osztályainkban az általános tagozat mellett három különböző tagozatot indítunk:

rendészeti tagozat:

önvédelmet, szakmai angolt, valamint belügyi rendészeti ismeretek tantárgyat tanulhatsz. Ez utóbbiból érettségizni is lehet, amely előnyt jelent a belügyi pályára jutáshoz.

ének-zenei tagozat:

sokrétű zenei műveltséget és képzést kaphatsz, amely növeli a Zeneakadémiára való bejutás lehetőségét.

környezetvédelmi és fenntarthatósági tagozat:

gyakorlatorientált természettudományos oktatásban vehetsz részt, amit később akár egyetemen is folytathatsz.

Tanulóink angol nyelvet tanulnak, választható idegen nyelv a német és a francia.

Felvételi információk: Nappali tagozatos gimnáziumunkba bármely kerületből és vidékről is jelentkezhetnek tanulók. A felvételi eljárásban azok vehetnek részt, akik megírták a kompetencia alapú központi írásbeli felvételit, és ezután megjelennek a személyes elbeszélgetésen.